🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dordrecht Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Dordrecht |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Mustard, Sage, Rust, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Dordrecht Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images





Dordrecht Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Dordrecht |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Mustard, Sage, Rust, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dordrecht |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Mustard, Sage, Rust, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























