🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Doraville Area Carpet - Clearance
| Collection: | Doraville |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Doraville Area Carpet - Clearance—
$179.00
$53.70More Images


Doraville Area Carpet - Clearance
| Collection: | Doraville |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Doraville |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























