🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Doniphan Area Rug - Clearance
| Collection: | Doniphan |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $89.00
Doniphan Area Rug - Clearance—
$89.00
More Images







Doniphan Area Rug - Clearance
| Collection: | Doniphan |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Doniphan |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























