🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Donegal Carpet - Clearance
| Collection: | Donegal |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Viscose, 40% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Donegal Carpet - Clearance—
$99.00
$29.70More Images









Donegal Carpet - Clearance
| Collection: | Donegal |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Viscose, 40% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Donegal |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Viscose, 40% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























