🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Donda Area Rug - Clearance
| Collection: | Donda |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Black, Burnt Orange, Burgundy, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 0.3" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Donda Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images



Donda Area Rug - Clearance
| Collection: | Donda |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Black, Burnt Orange, Burgundy, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Donda |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Black, Burnt Orange, Burgundy, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 0.3" |























