🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Donar Thick Luxe Rug
| Collection: | Donar |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Black, Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Donar Thick Luxe Rug—
$79.00
$23.70More Images






Donar Thick Luxe Rug
| Collection: | Donar |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Black, Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Donar |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Black, Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























