🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Doman Area Rug - Clearance
| Collection: | Doman |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Teal, Medium Gray, Dark Brown, Dark Purple |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Doman Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images





Doman Area Rug - Clearance
| Collection: | Doman |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Teal, Medium Gray, Dark Brown, Dark Purple |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Doman |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Teal, Medium Gray, Dark Brown, Dark Purple |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























