🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dolomite Carpet - Clearance
| Collection: | Dolomite |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Rust, Sage, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Olefin |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Dolomite Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Dolomite Carpet - Clearance
| Collection: | Dolomite |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Rust, Sage, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Olefin |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dolomite |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Rust, Sage, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Olefin |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |























