🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dita Area Rug - Clearance
| Collection: | Dita |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Dita Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Dita Area Rug - Clearance
| Collection: | Dita |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dita |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























