🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Diss Area Rug - Clearance
| Collection: | Diss |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Blush Pink, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Diss Area Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images


Diss Area Rug - Clearance
| Collection: | Diss |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Blush Pink, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Diss |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Blush Pink, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |























