🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dinganen High/Low Pile Area Rug
| Collection: | Dinganen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Dinganen High/Low Pile Area Rug—
$109.00
$32.70More Images













Dinganen High/Low Pile Area Rug
| Collection: | Dinganen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dinganen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |























