🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dilys Luxe Rug
| Collection: | Dilys |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Dilys Luxe Rug—
$69.00
$20.70More Images






Dilys Luxe Rug
| Collection: | Dilys |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dilys |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.3" |























