🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dickens Colorful Blooming Rug - Clearance
| Collection: | Dickens |
|---|---|
| Colors: | Teal, Black, Charcoal, Red, Off - White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Dickens Colorful Blooming Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Dickens Colorful Blooming Rug - Clearance
| Collection: | Dickens |
|---|---|
| Colors: | Teal, Black, Charcoal, Red, Off - White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dickens |
|---|---|
| Colors: | Teal, Black, Charcoal, Red, Off - White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |























