🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Diah Black & Bone Area Rug - Clearance
| Collection: | Diah |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Global |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Diah Black & Bone Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images


















Diah Black & Bone Area Rug - Clearance
| Collection: | Diah |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Global |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Diah |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Global |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |























