🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dewitt Premium Rug - Clearance
| Collection: | Dewitt |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Light Purple, Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Dewitt Premium Rug - Clearance—
$129.00
$38.70More Images











Dewitt Premium Rug - Clearance
| Collection: | Dewitt |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Light Purple, Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dewitt |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Light Purple, Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























