🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Desma Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Desma |
|---|---|
| Colors: | Navy, Dark Brown, Light Gray, Light Brown |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Wool, 35% Polyester, 10% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $59.00
Desma Tan Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images








Desma Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Desma |
|---|---|
| Colors: | Navy, Dark Brown, Light Gray, Light Brown |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Wool, 35% Polyester, 10% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Desma |
|---|---|
| Colors: | Navy, Dark Brown, Light Gray, Light Brown |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Wool, 35% Polyester, 10% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 4" |























