🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Denio Area Rug - Clearance
| Collection: | Denio |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Sage, Light Brown, Dark Red, Medium Gray, Olive |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $50.70
Original: $169.00
-70%Denio Area Rug - Clearance—
$169.00
$50.70More Images














Denio Area Rug - Clearance
| Collection: | Denio |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Sage, Light Brown, Dark Red, Medium Gray, Olive |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Denio |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Sage, Light Brown, Dark Red, Medium Gray, Olive |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























