🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Deka Deep Teal Rug
| Collection: | Deka |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $69.00
Deka Deep Teal Rug—
$69.00
More Images













Deka Deep Teal Rug
| Collection: | Deka |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Deka |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |























