🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Deeth Area Rug
| Collection: | Deeth |
|---|---|
| Colors: | White, Blue, Light Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $39.00
Deeth Area Rug—
$39.00
More Images








Deeth Area Rug
| Collection: | Deeth |
|---|---|
| Colors: | White, Blue, Light Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Deeth |
|---|---|
| Colors: | White, Blue, Light Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























