🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Davison Brown Geometric Modern Wool Rug
| Collection: | Davison |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Sage, Rust, Peach, Dark Brown, Dusty Coral |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Davison Brown Geometric Modern Wool Rug—
$199.00
$59.70More Images














Davison Brown Geometric Modern Wool Rug
| Collection: | Davison |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Sage, Rust, Peach, Dark Brown, Dusty Coral |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Davison |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Sage, Rust, Peach, Dark Brown, Dusty Coral |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























