🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Davison Black Geometric Wool Carpet
| Collection: | Harlem |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Davison Black Geometric Wool Carpet—
$109.00
$32.70More Images






















Davison Black Geometric Wool Carpet
| Collection: | Harlem |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Harlem |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























