🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Darwin Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Darwin |
|---|---|
| Colors: | Black, Clear, Dark Red, White |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Brown |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White, Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$20.70
Original: $69.00
-70%Darwin Wall Sconces - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Darwin Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Darwin |
|---|---|
| Colors: | Black, Clear, Dark Red, White |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Brown |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White, Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Darwin |
|---|---|
| Colors: | Black, Clear, Dark Red, White |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Brown |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White, Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























