🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dark Gray Blue Navassa Area Rug - Clearance
| Collection: | Deepwater |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.38" |
Select Title
From $39.00
Dark Gray Blue Navassa Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images







Dark Gray Blue Navassa Area Rug - Clearance
| Collection: | Deepwater |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.38" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Deepwater |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.38" |























