🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Darin Area Rug - Clearance
| Collection: | Darin |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Dark Brown, Charcoal, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Darin Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Darin Area Rug - Clearance
| Collection: | Darin |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Dark Brown, Charcoal, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Darin |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Dark Brown, Charcoal, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.5" |























