🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Darenth Area Rug
| Collection: | Darenth |
|---|---|
| Colors: | Denim, Sage, Teal, Burgundy, Navy, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Darenth Area Rug—
$79.00
$23.70More Images








Darenth Area Rug
| Collection: | Darenth |
|---|---|
| Colors: | Denim, Sage, Teal, Burgundy, Navy, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Darenth |
|---|---|
| Colors: | Denim, Sage, Teal, Burgundy, Navy, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |























