🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Danao Premium Rug - Clearance
| Collection: | Danao |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Sage, Light Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Danao Premium Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images










Danao Premium Rug - Clearance
| Collection: | Danao |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Sage, Light Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Danao |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Sage, Light Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |























