🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Damascus Area Rug - Clearance
| Collection: | Damascus |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Viscose, 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Damascus Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Damascus Area Rug - Clearance
| Collection: | Damascus |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Viscose, 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Damascus |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Viscose, 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























