🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dalvey Rustic Brown Cylindrical Table Lamp
| Collection: | Dalvey |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Translucent, Silver Gray |
| Material: | Body: Glass / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Silver |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$59.00
Dalvey Rustic Brown Cylindrical Table Lamp—
$59.00
More Images











Dalvey Rustic Brown Cylindrical Table Lamp
| Collection: | Dalvey |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Translucent, Silver Gray |
| Material: | Body: Glass / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Silver |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dalvey |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Translucent, Silver Gray |
| Material: | Body: Glass / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Silver |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























