🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Daisytown Area Rug - Clearance
| Collection: | Daisytown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Daisytown Area Rug - Clearance—
$149.00
$44.70More Images










Daisytown Area Rug - Clearance
| Collection: | Daisytown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Daisytown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























