🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cutler Cream/Orange Wool Runner Rug - Clearance
| Collection: | Cutler |
|---|---|
| Colors: | Blue, Mustard, Sage, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Cutler Cream/Orange Wool Runner Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images








Cutler Cream/Orange Wool Runner Rug - Clearance
| Collection: | Cutler |
|---|---|
| Colors: | Blue, Mustard, Sage, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cutler |
|---|---|
| Colors: | Blue, Mustard, Sage, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |























