🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cushendall Premium Rug - Clearance
| Collection: | Cushendall |
|---|---|
| Colors: | Teal, Pale Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 90% Polyester, 10% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Cushendall Premium Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Cushendall Premium Rug - Clearance
| Collection: | Cushendall |
|---|---|
| Colors: | Teal, Pale Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 90% Polyester, 10% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cushendall |
|---|---|
| Colors: | Teal, Pale Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 90% Polyester, 10% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























