🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Curllsville Area Rug - Clearance
| Collection: | Curllsville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $59.00
Curllsville Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images









Curllsville Area Rug - Clearance
| Collection: | Curllsville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Curllsville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























