🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cundiff Area Rug - Clearance
| Collection: | Cundiff |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Black, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.49" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Cundiff Area Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images







Cundiff Area Rug - Clearance
| Collection: | Cundiff |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Black, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.49" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cundiff |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Black, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.49" |























