🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cunderdin Carpet - Clearance
| Collection: | Cunderdin |
|---|---|
| Colors: | White, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Cunderdin Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images







Cunderdin Carpet - Clearance
| Collection: | Cunderdin |
|---|---|
| Colors: | White, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cunderdin |
|---|---|
| Colors: | White, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























