🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Crossville Area Rug - Clearance
| Collection: | Crossville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Blue, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Crossville Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images






Crossville Area Rug - Clearance
| Collection: | Crossville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Blue, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Crossville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Blue, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























