🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Crossmolina Area Rug - Clearance
| Collection: | Crossmolina |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Cream, Light Purple, Teal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 3.9" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Crossmolina Area Rug - Clearance—
$159.00
$47.70More Images






Crossmolina Area Rug - Clearance
| Collection: | Crossmolina |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Cream, Light Purple, Teal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 3.9" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Crossmolina |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Cream, Light Purple, Teal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 3.9" |























