🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cromford Cotton&Wool Boutique Rug - Clearance
| Collection: | Cromford |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Cromford Cotton&Wool Boutique Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images











Cromford Cotton&Wool Boutique Rug - Clearance
| Collection: | Cromford |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cromford |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 2" |























