🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Crawley Area Carpet - Clearance
| Collection: | Crawley |
|---|---|
| Colors: | Purple, Light Sage, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Crawley Area Carpet - Clearance—
$99.00
$29.70More Images




Crawley Area Carpet - Clearance
| Collection: | Crawley |
|---|---|
| Colors: | Purple, Light Sage, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Crawley |
|---|---|
| Colors: | Purple, Light Sage, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























