🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cranston Area Rug - Clearance
| Collection: | Cranston |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Cranston Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Cranston Area Rug - Clearance
| Collection: | Cranston |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cranston |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























