🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cozahome Faux Silk Rug
| Collection: | Cozahome |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Cozahome Faux Silk Rug—
$79.00
$23.70More Images











Cozahome Faux Silk Rug
| Collection: | Cozahome |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cozahome |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























