🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coxsackie Area Rug - Clearance
| Collection: | Coxsackie |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.48" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.48" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Coxsackie Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images



Coxsackie Area Rug - Clearance
| Collection: | Coxsackie |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.48" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.48" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coxsackie |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.48" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.48" |























