🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coty Washable Jutely Rug
| Collection: | Coty |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Medium Gray, Off White, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Coty Washable Jutely Rug—
$69.00
$20.70More Images













Coty Washable Jutely Rug
| Collection: | Coty |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Medium Gray, Off White, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coty |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Medium Gray, Off White, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |























