🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cottekill Area Rug - Clearance
| Collection: | Cottekill |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Wool, 30% Viscose, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $59.00
Cottekill Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images



Cottekill Area Rug - Clearance
| Collection: | Cottekill |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Wool, 30% Viscose, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cottekill |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Wool, 30% Viscose, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























