🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cotgrave 2x3 Cream Trellis Small Wool Rug - Clearance
| Collection: | Cotgrave |
|---|---|
| Colors: | Cream, Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Cotgrave 2x3 Cream Trellis Small Wool Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Cotgrave 2x3 Cream Trellis Small Wool Rug - Clearance
| Collection: | Cotgrave |
|---|---|
| Colors: | Cream, Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.57" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cotgrave |
|---|---|
| Colors: | Cream, Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.57" |























