🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Corry Cream&Black Wool Rug - Clearance
| Collection: | Corry |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.52" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Corry Cream&Black Wool Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Corry Cream&Black Wool Rug - Clearance
| Collection: | Corry |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.52" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Corry |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.52" |























