🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cork Textured Wool Rug
| Collection: | Cork |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Cork Textured Wool Rug—
$99.00
$29.70More Images





Cork Textured Wool Rug
| Collection: | Cork |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cork |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |























