🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coraki Area Rug - Clearance
| Collection: | Coraki |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Olive, Medium Gray, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Coraki Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Coraki Area Rug - Clearance
| Collection: | Coraki |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Olive, Medium Gray, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coraki |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Olive, Medium Gray, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























