🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coppabella Area Rug - Clearance
| Collection: | Coppabella |
|---|---|
| Colors: | Denim, Black, Cream, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 20% Cotton, 20% Polyester, 60% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Coppabella Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Coppabella Area Rug - Clearance
| Collection: | Coppabella |
|---|---|
| Colors: | Denim, Black, Cream, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 20% Cotton, 20% Polyester, 60% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coppabella |
|---|---|
| Colors: | Denim, Black, Cream, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 20% Cotton, 20% Polyester, 60% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























