🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coosada Area Rug - Clearance
| Collection: | Coosada |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Rust |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $59.00
Coosada Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images






Coosada Area Rug - Clearance
| Collection: | Coosada |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Rust |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coosada |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Rust |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























