🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coorparoo Wool Area Rug
| Collection: | Coorparoo |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Black, Gray, Beige, Light Slate, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Coorparoo Wool Area Rug—
$89.00
$26.70More Images







Coorparoo Wool Area Rug
| Collection: | Coorparoo |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Black, Gray, Beige, Light Slate, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coorparoo |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Black, Gray, Beige, Light Slate, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























